Home Dorost Tabulky + výsledky

PostHeaderIcon
Tabulky + výsledky

PostHeaderIcon Tabulka + výsledky + rozpis

Dorost

Tabulka soutěže dorostu 2017-18

spojené mužstvo Pňovice-Štěpánov

 

Tabulka

#KlubZVRPSBP+P-
1. FC Hněvotín 15 14 0 1 78:15 42 0 0
2. Šumvald/Troubelice 16 13 0 3 68:18 40 0 1
3. Příkazy/Náklo 17 12 0 5 74:30 37 0 1
4. SK Bělkovice-Lašťany 17 11 0 6 63:33 34 0 1
5. Mor. Beroun/Libavá 17 12 0 5 42:34 34 3 1
6. FK Slavonín 16 11 0 5 37:31 32 2 1
7. Sokol Velký Újezd 17 8 0 9 30:30 24 1 1
8. Pňovice/Štěpánov 16 7 0 9 38:31 21 1 1
9. SK Grygov 16 7 0 9 37:60 21 1 1
10. FC Dolany 16 3 0 13 27:73 11 0 2
11. Tatran Litovel 17 3 0 14 32:74 9 1 1
12. Lutín/Slatinice 16 3 0 13 17:62 7 2 0
13. Drahanovice/Náměšť 16 2 0 14 15:67 6 1 1
 

Nejbližší zápasy


datum a čas domácí hosté den výsledek
19.8.2017 14:00 SK Červenka Sokol Pňovice sobota  8:4
26.8.2017 15:30 Sokol Pňovice FC Dolany sobota  4:0
3.9.2017 13:30 Lutín-Slatinice Sokol Pňovice Lutín  1:2
6.9.2017 17:30 Sokol Pňovice FK Slavonín středa  0:1
9.9.2017 15:30 Sokol Pňovice SK Bělkovice-Lašťany sobota  3:2
17.9.2017 13:00 Sokol Příkazy Sokol Pňovice neděle  4:2
23.9.2017 15:30 Sokol Pňovice Granitol Mor. Beroun sobota  2:3
28.9.2017 16:00 Sokol Pňovice SK Šumvald čtvrtek  0:1
1.10.2017 15:00 Sokol Velký Újezd Sokol Pňovice neděle  2:3 p.k.
7.10.2017 15:00 Sokol Pňovice Tatran Litovel sobota  2:3 p.k.
15.10.2017 12:30 Sokol Drahanovice Sokol Pňovice neděle  0:3
21.10.2017 14:30 Sokol Pňovice FC Hněvotín sobota  0:2
28.10.2017 11:45 SK Grygov Sokol Pňovice sobota  4:3
5.11.2017 11:30 FK Slavonín Sokol Pňovice neděle 2:1 
1.4.2018 13:15 SK Šumvald Sokol Pňovice neděle  4:1
7.4.2018 15:30 Sokol Pňovice Volno  --
14.4.2018 15:00 FC Dolany Sokol Pňovice sobota  2:10
21.4.2018 13:00 Sokol Pňovice Lutín-Slatinice sobota  3:1
28.4.2018 13:30 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Pňovice sobota  
5.5.2018 16:00 Sokol Pňovice Sokol Příkazy sobota  
12.5.2018 14:00 Granitol Mor. Beroun Sokol Pňovice sobota  
19.5.2018 15:30 Sokol Pňovice Sokol Velký Újezd sobota  
27.5.2018 17:00 Tatran Litovel Sokol Pňovice neděle  
2.6.2018 15:30 Sokol Pňovice Sokol Drahanovice sobota  
10.6.2018 15:30 FC Hněvotín Sokol Pňovice neděle  
16.6.2018 15:30 Sokol Pňovice SK Grygov sobota