Home Benjamínci

PostHeaderIcon
Benjamínci

PostHeaderIcon Mladší benjamínci BML 09 konečná tabulka

Benjamínci
Skupina BML 09 konečná tabulka

  1.   1. HFK Olomouc
  2.    FK Šternberk „A“
  3.    Sigma Olomouc „A“
  4.    Slovan Černovír
  5.    SK Chválkovice
  6.    Sokol Dub nad Moravou
  7.    Sokol Troubelice
  8.    Sigma Olomouc „B“
  9.    FK Šternberk „B“
  10.    FC Sigma Hodolany
  11.    Granitol Mor. Beroun
  12.    TJ Štěpánov 
  13.    1. FC Olešnice
  14.    FC Lužice
  15.    Sokol Velký Týnec „A“ 
  16.    Sokol Vilémov
  17.    FK Medlov „A“
  18.    FK Medlov „B“ 
  19.    SK Paseka   
  20.    Sokol Velký Týnec „B“
  21.    Sokol Újezd u Uničova



 

 

 

PostHeaderIcon Starší benjamínci BST 07 konečná tabulka

Benjamínci
Skupina BST 07 konečná tabulka:


  1.   Sokol Velký Týnec
  2.    Sigma Olomouc
  3.    Sokol Chomoutov
  4.    FC Hněvotín
  5.    Slovan Černovír
  6.    SK Uničov
  7.    TJ Štěpánov
  8.    FC Sigma Hodolany
  9.    Sokol Dub nad Moravou
  10.    FK Nové Sady
  11.    SK Červenka
  12.    SK Paseka   
  13.    TJ Mladějovice
  14.    FC Dolany
  15.    Sokol Dlouhá Loučka
  16.    Sokol Kožušany
  17.    FC Drahlov

 

 

 

PostHeaderIcon Starší benjamínci BST 07 - 1.část

Benjamínci
Skupina BST 07-C:

p.č.

Název družstva

1

2

3

4

skóre

B

P

1

FC Dolany

 

2:2

8:1

1:6

11:9

4

3

2

SK Sigma Olomouc

2:2

 

8:1

4:6

14:9

4

2

3

Sokol Vilémov

1:8

1:8

 

1:6

3:22

0

4

4

TJ Štěpánov

6:1

6:4

6:1

 

18:6

9

1

 

p.č.

Název družstva

1

2

3

4

skóre

B

P

1

FC Dolany

 

4:4

10:1

1:6

15:11

4

3

2

SK Sigma Olomouc

4:4

 

11:0

4:5

19:9

4

2

3

Sokol Vilémov

1:10

0:11

 

3:13

4:34

0

4

4

TJ Štěpánov

6:1

5:4

13:3

 

24:8

9

1

 

p.č.

Název družstva

1

2

3

4

skóre

B

P

1

FC Dolany

 

0:8

1:0

0:4

1:12

3

3

2

SK Sigma Olomouc

8:0

 

13:0

5:1

26:1

9

1

3

Sokol Vilémov

0:1

0:13

 

1:7

1:21

0

4

4

TJ Štěpánov

4:0

1:5

7:1

 

12:6

6

2

 

p.č.

Název družstva

1

2

3

4

skóre

B

P

1

FC Dolany

 

0:6

4:1

0:5

4:12

3

3

2

SK Sigma Olomouc

6:0

 

4:1

1:2

11:3

6

2

3

Sokol Vilémov

1:4

1:4

 

0:8

2:16

0

4

4

TJ Štěpánov

5:0

2:1

8:0

 

15:1

9

1

 

 Tabulka po 4. kole:

 

            1.         TJ Štěpánov                          12        11        0          1        69:21              33

            2.         SK Olomouc Sigma MŽ       12        7        2          3        70:22              17

            3.         FC Dolany                            12        4        2          6        30:32              14

        4.         Sokol Vilémov                       12        0        0          12        10:93              0


 

PostHeaderIcon Mladší benjamínci BML 09 - 1. část

Benjamínci
Skupina BML 09-C:

p.č.

Název družstva

1

2

3

4

skóre

B

P

1

Granitol Mor. Beroun

 

0:19

0:3

6:1

6:23

3

3

2

TJ Medlov „A“

19:0

 

13:1

28:0

60:1

9

1

3

Sokol Troubelice

3:0

1:13

 

6:1

10:14

6

2

4

TJ Štěpánov

1:6

0:28

1:6

 

2:40

0

4

 

p.č.

Název družstva

1

2

3

4

skóre

B

P

1

Granitol Mor. Beroun

 

0:11

3:2

5:0

8:13

6

2

2

TJ Medlov „A“

11:0

 

13:1

26:0

50:1

9

1

3

Sokol Troubelice

2:3

1:13

 

10:1

13:17

3

3

4

TJ Štěpánov

0:5

0:26

1:10

 

1:41

0

4

 
p.č.

Název družstva

1

2

3

4

skóre

B

P

1

Granitol Mor. Beroun

 

2:12

2:6

1:4

5:22

0

4

2

TJ Medlov „A“

12:2

 

17:1

25:1

54:4

9

1

3

Sokol Troubelice

6:2

1:17

 

11:0

18:19

6

2

4

TJ Štěpánov

4:1

1:25

0:11

 

5:37

3

3

 

p.č.

Název družstva

1

2

3

4

skóre

B

P

1

Granitol Mor. Beroun

 

1:12

0:6

1:1

2:19

1

 

2

TJ Medlov „A“

12:1

 

12:1

16:1

40:3

9

 

3

Sokol Troubelice

6:0

1:12

 

7:1

14:13

6

 

4

TJ Štěpánov

1:1

1:16

1:7

 

3:24

1

 


Tabulka po 4. kole:

 

            1.         TJ Medlov „A“                     12        12        0          0        204:9              36

            2.         Sokol Troubelice                  12        7        0          5        55:63            21

            3.         Granitol Mor. Beroun         12        3        1          8        21:77            10

        4.         TJ Štěpánov                          12        1        1          10        11:142          4



 

PostHeaderIcon V konečné tabulce naši nejmladší na 7. místě

Benjamínci

Konečné pořadí okr. soutěže mladších benjamínků v soutěžním ročníku 2015/16

 
  1.    Sokol Velký Týnec
  2.    SK Slatinice
  3.    Slovan Černovír
  4.    SK Šumvald
  5.    FK Nové Sady „A“
  6.    FK Autodemont Horka
  7.    TJ Štěpánov
  8.    FK Slavonín
  9.    Sokol Troubelice „B“
  10.    1.HFK Olomouc „A“
  11.    SK Sigma Olomouc „B“
  12.    FK Hlubočky          
  13.    FC Medlov
  14.    SK Velká Bystřice
  15.    FC Hněvotín
  16.    Sokol Příkazy
  17.    FK Šternberk
  18.    SK Chválkovice
  19.    Sokol Chomoutov
  20.    SK Sigma Olomouc „A“
  21.    Sokol Paseka
  22.    FC Dolany
  23.    1.HFK Olomouc „B“
  24.    Sigma Lutín
  25.    FC Sigma Hodolany
  26.    FC Lužice
  27.    Sokol Troubelice „A“
  28.    FK Nové Sady „B“
  29.    Sokol Újezd u Uničova
  30.    Sokol Doloplazy
  31.    Sokol Pňovice
  32.    Sokol Dlouhá Loučka
  33.    Sokol Dub nad Moravou
  34.    Tatran Litovel
  35.    Sokol Bohuňovice