Home Volejbal Nové hřiště

PostHeaderIcon Nové hřiště

Volejbal

Po několikaletém úsilí se Tělovýchovné jednotě ve Štěpánově na Olomoucku, podařilo dokončit univerzální hřiště pro volejbal a tenis. Minulý týden jej slavnostně otevřeli.

„Pracovali jsme na tom minimálně tři roky. Peníze jsme získali od sponzorů a šedesát tisíc jsme od obce,“ vysvětlil Jiří Pavlík, předseda volejbalového oddílu Tělovýchovné jednoty Štěpánov. Zdejší oddíl má pod svými křídly volejbalový tým, dva kluby mužů, kadetky a ženy.

„Potřebujeme dvě hřiště a teď máme nové třetí, univerzální. Ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci pořádáme koncem srpna Mezinárodní mistrovství republiky ve volejbalu žen na antuce. Bude tam asi dvanáct týmů, hřiště jsme potřebovali rychle dodělat, protože jsou potřeba tři kurty,“ vysvětlil předseda.

Kromě nového univerzálního hřiště se pro sportovce vybudovali i šatny. Stavba celkem přišla zhruba na osm set tisíc korun. „Ve Štěpánově žádné tenisové kurty nebyly, zachraňovala to místní část Březce, kde jsou dva,“ uzavřel Pavlík.

Pro přidání komentáře k tomuto článku se prosím nejprve přihlaste nebo registrujte.