Home

PostHeaderIcon STŽ - Výhra nad Velkým Újezdem

Mladší žáci

stepanov21 1407078147 TJ Štěpánov - tjsokolTJ Sokol Velký Újezd     5 : 0  (2 : 0)


branky: 2x Paťa H., 1x Toník A., Vojta B., Hubert K.

sestava: Jarda W. - Davča K., Peťa D., Hubert K. - Jarda Z., Paťa H., Vojta B., Ondra Š., Vašík P., Honza T., Toník A.,

Po vlažném začátku se spoustou nepřesností jsme neinkasovali pouze díky výkonu Jardy W. v brance a nepřesnosti střel soupeře. Asi po úvodních 20 minutách se naše mužstvo probudilo, začalo si nahrávat a tím i soupeře přehrávat. Do poločasu jsme stačili vsítit dvě branky, to nás uklidnilo a ve druhém poločase jsme už vítězství nepustili a přidali další tři branky.
K dalšímu utkání zajíždíme do Tršic, tak nás přijeďte povzbudit.

 

 

Pro přidání komentáře k tomuto článku se prosím nejprve přihlaste nebo registrujte.