Home

PostHeaderIcon STŹ - V sobotu výhra nad Tršicemi

Mladší žáci

stepanov21 1407078147 TJ Štěpánov -tršiceTJ Tršice  5 : 0 (3 : 0)
branky: 3x Paťa H., 1x Hubert K., 1x Ondra Š. 
sestava: Jarda W. - Davča K., Peťa D., Hubert K. - Ondra Š, Paťa H., Mikeš P., Vašek P., Kika P
.

Po dobré výkonu jsme doma  opět dokázali zvítězit. I když v úvodu utkání jsme spálili několik vyložených šancí nakonec se to povedlo. Nejprve po pěkné narážečce Paťu s Hubertem dává Hubert první gól, další gól přidává Paťa, kdy zužitkuje přesnou nahrávku středem hřiště. Dá se říct, že stále soupeře tlačíme a po jednom z rohů dává náš třetí gól Ondra. Ve druhém poločase soupeř přece jen víc vytlačí své hráče dopředu a víc se snaží napadat, ale naše obranná hra soupeři nic nedovolí a když Paťa přidá další dvě své branky, tak stanovuje naše vítězství na konečných 5:0.
K dalšímu zápasu zajíždíme do Velkého Újezdu, které se bude konat dne 25.9. od 17:00 hodin.

Pro přidání komentáře k tomuto článku se prosím nejprve přihlaste nebo registrujte.