Home

PostHeaderIcon STŽ - Výhra doma se Slatinicemi

Mladší žáci

TJ Štěpánov - SK Slatinice  6 : 2  (2 : 1)
branky: 2x Paťa H., 2x Mikeš P., 1x Vašík P, 1x Hubert K.
sestava: Jarda W. - Davča K., Peťa D., Hubert K. - Ondra Š, Paťa H., Mikeš P., Vašek P., Kika P.
V sobotu 6. září jsme na domácím hřišti přivítali za krásného počasí mužstvo ze Slatinic. Přes počáteční obavy ze soupeře se hrálo vyrovnané utkání bez větších vážnějších šancí. V polovině prvního poločasu po pěkné narážečce Huberta s Mikešem, posílá Hubert kolmicí do samostatného úniku Vaška a ten (i když jsme všichni trnuli) nás posílá do vedení. Bohužel, místo aby nás vedení uklidnilo, hned po rozehrání soupeř střílí skoro z poloviny hřiště a je vyrovnáno. Chvíli před koncem prvního poločasu střílí pěknou střelu Paťa H., gólman střelu neudrží a Mikeš nás dorážkou podruhé v zápase posílá do vedení.
        V kabině se řeklo, že budeme pokračovat v zodpovědném výkonu ze zadu a pokusíme se přidat další branky. To se také plní, hned v úvodu po akatu gólmana se k míči dostává Paťa a dává nám dvougólové vedení. To nás ještě víc uklidňuje a po pěkném průniku se dostává do šance Ondra a je faulován. Pokutového kopu se ujme Paťa a vedeme 4:1. To nás jakoby ukolébalo a také obrana se poněkud více otevřela a toho soupeř využívá a snižuje na 4:2. Naštěstí po krásném přečtení hry Hubertem, kdy předskočí soupeře a jeho následný průnik před bránu vede k navýšení skóre na 5:2. Je chvíli před koncem a svou druhou branku dává dnes, agilní Mikeš a tím i završuje na konečných 6:2 pro naše kluky.
Příští kolo hrajeme v neděli, kdy zajíždíme na hřiště Velkého Újezdu.

Pro přidání komentáře k tomuto článku se prosím nejprve přihlaste nebo registrujte.