Home

PostHeaderIcon STŽ - V prvním kole remíza s Náklem

Mladší žáci

Sokol Náklo - TJ Štěpánov 1 : 1  (0 : 0)
branky: 1x Paťa H.
sestava: Jarda W. - Davča K., Peťa D., Hubert K. - Vašek P., Tonda A., Paťa H., Kika P., Mikeš P., Ondra Š.

V sobotu dne 30.8.2014 odehráli kluci první utkání nového soutěžního ročníku skupiny starších žáků. Zavítali jsem na hřiště Příkaz, kdy naším soupeřem bylo mužstvo z Nákla. První poločas se hrál ve vysokém tempu se spoustou osobních soubojů, ve kterých jsme překvapivě nepropadali, jak v přípravě a drželi jsme se soupeřem, který byl opravdu kvalitní, krok. Ale hrozil především soupeř, ale díky výborné obraně jen z dálky. V některých případech nás podržel i Jarda v bráně. Do druhého poločasu jsem nastoupili přece jen s větší chutí i zaútočit a to se při jednom napadání i vyplatilo a Paťa H. nás posílá do vedení. V tu chvíli soupeř přidává na obrátkách, ale opět naše obranná hra celého mužstva vše zvládá a soupeři nedovoluje žádnou vyloženou šanci. Bohužel, ale při jedné střele z dálky Jarda míč vyráží před bránu a soupeř srovnává. V tuto chvíli se hra přelévá od jedné branky k druhé, ale žádné vyložené šance se nerodí. Je asi pět minut do konce, po kombinaci na levé straně hřiště se do zakončení dostává opět Pata H. a brankář vyráží, dle názoru kteří byli za bránou už za brankovou čárou, ale bohužel rozhodčí nechává hru plynout dál. A je tu konec, po kvalitním zápase si odvážíme z Příkaz bod.

Pro přidání komentáře k tomuto článku se prosím nejprve přihlaste nebo registrujte.