Home Benjamínci Hodnocení podzimu sezóny 2013/14 mladší benjamínci

PostHeaderIcon Hodnocení podzimu sezóny 2013/14 mladší benjamínci

Benjamínci
Po minulé sezóně naše mužstvo opustili dva hráči, Adam Palčo a Honza Šlégl (přestup do mladších žáků). Bohužel musím konstatovat, že se tyto ztráty nepodařilo zacelit po celý podzim. Stávající kádr tvoří 9 hráčů a to je opravdu málo.
            V první turnajové skupině na podzim jsme byli vylosováni do pětičlenné skupiny (LUŽICE A, BĚLKOVICE, PŇOVICE, LUŽICE C, ŠTĚPÁNOV). S každým soupeřem jsme se utkali třikrát, s Lužicemi A a Pňovicemi jsme všechny duely prohráli (když některé opravdu těsně), ostatní souboje s Lužicemi C a Bělkovicemi jsme naopak všechny vyhráli.
           V další fázi podzimu jsme se utkali dvakrát s týmy Příkaz, Medlova a Troubelic B. Ze šesti utkání jsme čtyři vyhráli a dva prohráli.
Po celý podzim bojovali v dresech Štěpánova tito hráči:

Kuba FIŠER, Ondra PAVLITA, Marťa VALCHAŘ, Vojta ADAM, Lukáš PALČO, Filip FEHÉR, Jarda SKOPAL, Honza BÁRTA, Tomáš BUBENÍČEK         

            Všem hráčům a rodičům moc děkuji za přístup.                     trenér Pavel Fišer

Pro přidání komentáře k tomuto článku se prosím nejprve přihlaste nebo registrujte.